Košík (prázdný) 0

Nejprodávanější zboží

Všechno nejprodávanější zboží

Slevy

Všechny slevy

Značky

Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý
Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý
Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý Univerzální držák mobilního telefonu IBERA, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý

IBERA univerzální držák mobilního telefonu, montáž na řidítka, nylon / TPE, černošedý

HS-045130
450 Kč Vč. DPH
Dodání do 7-10 dnů

Univerzální držák mobilního telefonu pro montáž na řidítka. Držák je vyrobený z nylonu a TPE a je vhodný pro většinu mobilních telefonů. Umožňuje uchycení mobilu na výšku nebo na šířku. Barva držáku je černošedá. Maximální rozměry mobilního telefonu, který lze upevnit do držáku jsou (šířka x výška x hloubka) 82x163x9mm a minimální rozměry jsou 67x129x7mm.

Na objednání 7 dnů
Bezpečné nakupování
Rychlé doručení
Možnost vrácení do 14 dnů

Univerzální držák mobilního telefonu pro montáž na řidítka. Držák je vyrobený z nylonu a TPE a je vhodný pro většinu mobilních telefonů. Umožňuje uchycení mobilu na výšku nebo na šířku. Barva držáku je černošedá.

Maximální rozměry mobilního telefonu, který lze upevnit do držáku jsou (šířka x výška x hloubka) 82x163x9mm.

Minimální rozměry mobilního telefonu, který lze upevnit do držáku jsou (šířka x výška x hloubka) 67x129x7mm.

Video: